HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı 
Küçük, orta ölçekli veya büyük kuruluşlar için Microsoft Sistem Uzmanı Sertifikalı danışmanlarımızla bilişim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Sunucu kurulumları, firmanın sistem ihtiyaçlarının analizi ve çözüm önerileri, son kullanıcılara telefon, uzak masaüstü ile yada yerinde destek sağlanmaktadır. Kuruluşun tüm yazılım, donanım, yedek parça, teknik servis desteğini vererek firmanızın sorunsuz ve kesintisiz işlerliğini sağlamak en büyük görevimizdir.

Teknik Servis, Yedek Parça
Firmamız tarafındanalanında uzman kadroyla her türlü bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör ve diğer çevre birimlerinin tamiri, bakımı, yedek parça ve servis desteği sağlanmaktadır.

 OEM PC ve Yedek Parça Satışı
Bireysel yada kurumsal tüm kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği tüm donanımsal ve yazılımsal bileşenler firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Bayisi olduğumuz ithalatçılar kanalıyla 6.000'in üzerinde ürün çeşidiyle hizmetinizdeyiz.

 

Web Tasarım, Alan Adı ve Hosting Hizmetleri
Profesyonel web tasarımcılarımızla bireysel yada kurumsal müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda web tasarımı yapılmaktadır. Alan adı işlemleri, hosting işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.


ADSL ve Telefon Aboneliği
Adsl abone noktası olan firmamızda, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin Adsl ve telefon bağlantıları için başvuru işlemleri  yapılabilmektedir.

Elektronik Güvenlik
Son zamanlarda evlerimizde ve işyerlerimizde elektronik güvenlik son derece önem kazanmaya başlamıştır. Hırsız alarm sistemleri, kameralı güvenlik sistemleri gelişen teknoloji ile üst seviyeye ulaşmış, rekabet ortamının büyük olması nedeniyle maliyetler alt seviyelere gerilemiştir. Kameralı güvenlik sistemlerimizdeki kampanyalarımızı ve fiyatlarımızı KAMPANYALARsayfamızdan takip edebilirsiniz. Elektronik güvenlik sistemlerinde kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

Ağ Kurulumları ve Yapısal Kablolama
Kurumsal yada bireysel kullanıcıların ihtiyacı olan ağ kurulumları uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Router ve yönetilebilir switch ayarları, VPN kurulumları, güvenlik duvarı kurulum ve ayarları, geniş bant internet sistemleri kurulumları uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç duyulan tüm kablolama altyapısı tarafımızdan yapılabilmektedir.

Elektronik Tabela Sistemleri
Led ışıklandırmalı tabelalar, Led teknolojisinin ileri düzeye ulaşması ve yaygınlaşması, minimum elektrik sarfiyatı ile maksimum aydınlık üretmesi nedeniyle işletme sahiplerinin tercih nedeni olmaktadır. Tabela ihtiyacı olan tüm kuruluşlar için animasyonlu ve led ışıklandırmalı tabela imalatımız bulunmaktadır. Örnek tabela videosu içintıklayınız.