ÜRÜNLER

Günümüzde CCTV kapalı devre televizyon sistemleri artık gündelik hayatımızın bir parçası haline geldi. Evlerde, iş yerlerinde, mağaza ve alışveriş merkezlerinde kameraların güvenlik amacıyla kullanılması son derece yaygınlaştı. Tüm dünyadaki güvenlik profesyonellerinin tercih ettiği yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda sunmayı ilke edinen Bitek Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, CCTV kapalı devre televizyon alanında da bu yaklaşımından ödün vermemektedir. Birkaç kamera ve monitörden oluşan basit sistemlerden, sofistike hızlı dome kameralar, matrix ve multiplexer lar, dijital kayıt ve remote görüntü sistemlerine kadar her türlü CCTV kapalı devre televizyon sistemlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sistemin Özellikleri:
İnternetin olduğu her bilgisayardan, internete girebildiğiniz cep telefonunuzdan, 3G hızlı iletişim teknolojisini de kullanabilerek yüksek çözünürlüklü görüntü sıkıştırma teknolojisi ile evinizi, işyerinizi izleyebilecek, sesleri dinleyebileceksiniz. Görüntüler ve sesler 24 saat kaydedilecek ve herhangi bir durumda tarih – saat ile çağrılarak yeniden izlenebilecektir. DVR standalone kayıt cihazı, diğer bir ekstra program kullanmadan kare kare resim alabilecek, ve usb bellek, taşınabilir hard disk, Cd veya Dvd’ ye kaydedebilecek teknolojiye sahiptir.Kayıt cihazı, firmanızdaki yada evinizdeki hırsız alarm sistemine entegre olabilmekte, hareket algılama fonksiyonu (motion detection) sayesinde alarm dedektörlerinden kaçan bir hareketi kameralar aracılığıyla algılayarak alarmı devreye sokabilir.

Kayıt Cihazları

      
4 Kanal Kayıt Cihazları
      8 Kanal Kayıt Cihazları
      16 Kanal Kayıt Cihazları

Kameralar

      
CCTV Kameralar
      
Dome Kameralar
      
Gece Görüşlü Kameralar
      Gizli Kameralar
      
Speed Dome Kameralar (Motorlu ve Zoomlu)
      
Aksesuarlar ve diğer yardımcı ekipmanlar

DVR standalone kayıt cihazı tüm fonksiyonları üzerinde barındırdığından sisteminizdeki diğer bilgisayarları etkilememekte, diğer bilgisayarlarınızı yavaşlatmamaktadır. Mevcut bir kamera sistemi olan ama kayıt cihazı olmayan firma yada şahıslar için de çözümlerimiz bulunmaktadır. Kayıt cihazlarımızın tüm modelleri (4, 8, 16 kameralı DVR kayıt cihazları), mevcuttaki kameralarınıza entegre edilebilmekte, görüntüleri ve sesleri kayıt altına alabilmekte, ve internet üzerinden herhangi bir yerden size yayın imkanı sunmaktadır.

Firmamızda kredi kartına taksit seçenekleri bulunmaktadır.